W kategoriach:


Udostępnij:

Granat sok skoncentrowany 495ml A-Z MEDICA

Producent: A-Z Medica
Dostępność: Niedostępny
KOD: 5903560622390

Suplement diety A-Z Granat sok skoncentrowany stanowi źródło witaminy C, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, niacyny, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz witaminy B6, która pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.


A-Z Granat Syplement Diety 

Od starożytnych czasów owoc drzewa Punica granatum należał do symbolizujących siłę, męstwo i długowieczność. Suplement diety A-Z Granat sok skoncentrowany stanowi źródło witaminy C, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, niacyny, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz witaminy B6, która pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Sposób użycia: Rozcieńczyć w stosunku 1:5. Dzienną porcję soku, czyli 8 łyżeczek (40 ml) wymieszać z 200 ml wody, wypić przed posiłkiem, najlepiej rano.

Składniki: pięciokrotnie skoncentrowany sok z granatu (Punica granatum), substancja konserwująca - sorbinian potasu, kwas L-askorbinowy, amid kwasu nikotynowego, chlorowodorek pirydoksyny.


Ilość: 495 ml 


Producent: A-Z Medica

Inne produkty tego producenta

Tryptoino Forte 60kaps AZ MEDICA

39,90 zł

Żurawina + Dzika róża 60 kaps AZ MEDICA

19,90 zł

Perycol 220g AZ Medica

29,90 zł

Vilcacora Med spray na gardło 30ml AZ MEDICA

28,90 zł

NoScar krem przeciw bliznom 50ml A-Z MEDICA

49,90 zł